Напроти вінницького Центрального парку з`явиться нова висотка, що вже стала “довгобудом”
07.11.2014 | Будівництво та архітектура | 3,573 переглядів
dcd

Наступна новина на цю тему: «Park Tower» – елітну шістнадцятиповерхівку у центрі Вінниці – побудують до кінця року

Напроти Центрального парку по вулиці Першотравневій відновлено будівництво 15 поверхового житлово-офісного комплексу. Його спорудження розпочалось ще наприкінці 2000-х, однак через фінансову кризу було замороженим впродовж останніх чотирьох років. У жовтні на об’єкті знову з’явились будівельники. Як повідомили представники фірми-підрядника – ПрАТ Агробудмеханізація з Борисполя – наразі тривають підготовчі роботи і будівництво висотки (за вінницькими мірками «висотки») буде продовжено.

Згідно паспорту будівництва, «житлово-офісний комплекс банку «Хрещатик» складатиметься з житлового будинку, а також з офісних приміщень. Замовником виступає київське ТОВ «Інтернешинал пеймент технолоджіс», проектувальник – київський «Центр сучасного зодчества».

Ще до того, як будівництво заморозили, столична компанія «Мирострой» на власному сайті представила візуалізацію проекту на вулиці Першотравневій у Вінниці.

Pervomayskaya-5

Чи буде в дійсності виглядати так само, побачимо уже через рік. Принаймні, здати об’єкт в експлуатацію обіцяють уже у ІХ кварталі 2015 року. Щоправда, як показує практика вітчизняних забудовників, візуалізація та реальна картина проекту часто не співпадають – в «реалі» виходить значно скромніше. Зокрема, на рендері будівництва майбутній ЖОК, що має стати найвищою новобудовою міста, зведеною за останні 5 років, виглядає вже не так ефектно.

DSC_0540_1