23
Січ
21:04
«Park Tower» – елітну шістнадцятиповерхівку у центрі Вінниці – побудують до кінця року
03
03
«Park Tower» – елітну шістнадцятиповерхівку у центрі Вінниці – побудують до кінця року

Висотний житлово-офісний комплекс, що будують біля вінницького Центрального парку на вулиці Першотравневій називатиметься «Park Tower». Здати його в експлуатацію збираються у четвертому кварталі 2015 року.

Як зазначають у замовника проекту – київської компанії «Інтернешнл Пеймент Технолоджіс» – майбутній ЖОК матиме статус «елітного», а сам «Park Tower» називають «інноваційним архітектурним проектом, аналогів якому у Вінниці ще немає».

Нагадаємо, будівництво житлово-офісного комплексу відновилося восени 2014 року після кількарічної перерви.

Одна з візуалізацій проекту.

10003

Комплекс складатиметься з двох частин – 6 та 16-поверхового будинків, де такох частково будуть присутні офісні приміщення. Квартири будуть 1,2 та 3-кімнатними з розмірами від 40 до 100 квадратних метрів. Всього заплановано 121 здати 121 квартиру, а на додачу обіцяють подбати про стоянку, що має вмістити 121 авто.

10002,1

На сайті комплексу представлена ще одна, більш приваблива для потенційних клієнтів, візуалізація проекту. Та чи буде він так виглядати після реалізації?

final 1 rakurs (1)

[nggallery id=38]

Дворова територія за проектом матиме огородження навколо і охорону, а доступ всередину здійснюватиметься за допомогою карткової системи. Придбати житло у «Pаrk Tower» можна буде в тому числі й у кредит, строком до десяти років, передає газета «Місто».

DSC_0727_1

Наразі будівництво у активній стадії, будівельники приступили до зведення третього поверху в одній секції та четвертого у іншій.

DSC_0722_1

DSC_0725_1

DSC_0721_1

DSC_0724_1

 

 

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com