13
З Вінниці у Берлін і Гданськ поки нічого не літатиме. Директор аеропорту пояснив чому
20 Червня | Аеропорт, Новини

Директор вінницького аеропорту Ярослав Мазурець дав свій коментар щодо теоретичного впровадження регулярних авіарейсів з Вінниці у Берлін та Гданськ. На ці два напрямки, разом із кількома з інших міст, отримала дозвіл українська авіакомпанія МАУ, за підсумками засідання комісії Державіаслужби. Утім, перспективу саме цих рейсів з вінницького летовища директор підприємства поки оцінює скептично.

«Це рейси не на найближчу перспективу. Не варто думати, що право на польоти в цих напрямках буде реалізоване цього року. Можливо, коли ситуація в країні нормалізується, авіакомпанії згадають про них. Потрібно чекати засідання 26 червня, на якому розглянуть питання найбільш рентабельних і популярних рейсів, – прокоментував журналістам «Реала» рішення нацоператора Ярослав Мазурець.

10 (1)

Поки невідомо, коли у залі міжнародних рейсів аеропорту нарешті знову буде людно

Варто відзначити, що на сьогодні з жодного українського аеропорту не здійснюються перевезення в Гданськ. Мабуть, попиту немає. Що стосується Берліна, то літаком в столицю Німеччини можна дістатися виключно з Борисполя. Шанси на організацію цих рейсів – 4 рази на тиждень – у приморське місто Польщі та з періодичністю тричі на тиждень у Берлін з приміської Гавришівки – виглядають примарними. Судячи з усього, авіакомпанії отримують право на неприбуткової рейси виключно для того, щоб «в комплекті» отримати прибуткові напрямки, а потім здійснювати рейси туди, куди зберуть пасажирів, робить припущення видання «Реал»

На наступному засіданні комісії Державіа розглянуть решту заявок, що подали дві авіакомпанії – МАУ і Атласджет-Україна. Серед них Вінниці стосуватимуться ще три напрямки – у Стамбул і Тель-Авів (на ці маршрути претендують обидві авіакомпанії), а також у Варшаву (заявка від МАУ) і Бергамо (Атласджет-Україна).

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com