Íàèìåíîâàíèå ïðîåêòà
Територію Муніципального ринку забудують багатоповерхівками?
2 Червня | Будівництво та архітектура, Новини

Частину території Муніципального ринку пропонують віддати під житлове будівництво. Згідно проекту, поданого Департаментом архітектури, містобудування та кадастру, на території між вулицями Червоноармійською, Кірова та Фрунзе, виникне квартал з кількома 10-поверхівками загалом на 11 секцій.

Íàèìåíîâàíèå ïðîåêòà

Íàèìåíîâàíèå ïðîåêòà

Поруч згаданої ділянки, яка складає понад 2,5 гектари, уже ведеться будівництво компанією «Вінницябуд». Збудовано три десятиповерхових секції. Продовження будівництва може суттєво оживити мікрорайон, що має досить непогану транспорту інфраструктуру. Під відкриття Муніципального ринку сюди у 2007 році, на підмогу трамвайним маршрутам №1,4,6, провели тролейбусну лінію. Щоправда, незважаючи на це, ринок серед вінничан так і не став популярним. Тепер, як видно на схемі, ринку доведеться суттєво потіснитися.

Забудова в районі Муніципального ринку може стати початком розвитку величезного житлового масиву. Нагадаємо, головний архітектор Вінниці Олександр Рекута пропонує внести до розробки генерального плану міста пропозицію швейцарських урбаністів щодо проектування у північно-східній частині міста великого мікрорайону на 50 тисяч жителів.

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com