DSC_0581
На березі Бугу може з’явитись новий сквер з набережною. Щоправда, в обмін на будівництво ресторану
3 Серпня | Будівництво та архітектура, Новини

На березі Південного Бугу по вулиці Гліба Успенського можуть облаштувати новий сквер з набережною. Принаймні, про таке обіцяють на інформаційному стенді на будівельному паркані.

Як вказано на паспорті об’єкту, тут збираються будувати «заклад громадського харчування», а також провести благоустрій навколишньої території. Площа під забудову складає майже 690 квадратних метрів. Завершити роботи планують аж через два роки – у вересні 2018 року.

DSC_0576 DSC_0577 DSC_0585 DSC_05771DSC_0581

Про майбутнє будівництво на досить занедбаному березі Південного Бугу, де раніше паркувались вантажівки, більшість вінничан змогли дізнатись тільки з появою будівельного паркану, адже інформації про проведення бодай громадських слухань щодо згаданої території на сайті міської ради знайти не вдалося. Раніше головний архітектор Вінниці Олександр Рекута тільки підтвердив виданню Вінниця.інфо, що тут планують будувати заклад громадського харчування.

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com