вав
Вінниця може придбати ще 40 тролейбусів в кредит
17 листопадаа | Громадський транспорт, Інфраструктура, Новини

Вінниця планує придбати 40 нових тролейбусів у кредит. Про це йдеться на сайті Міністерства транспорту України. За проектом “Міський громадський транспорт в Україні”, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надасть 200 млн євро кредиту для оновлення парку автобусів, трамваїв, тролейбусів, вагонів метрополітену, будівництва та реконструкції трамвайних і тролейбусних ліній, заміну тягових підстанцій, впровадження сучасних систем оплати проїзду та інформаційних систем в 20 українських містах.

На комунальному підприємстві “Вінницька транспортна компанія” задоволені можливістю підписання даної угоди попри те, що офіційний Київ ще не довів плану дій в рамках проекту, повідомляє  Depo.Вінниця, посилаючись на керівника ВТК Михайла Луценка.

“Офіційно нам ще ніхто нічого не говорив. Однак ми постійно оновлюємо парк компанії і це передбачено і в стратегії  розвитку міста Вінниці. У 2017 році плануємо купити автобуси, точна кількість буде відома після того, як буде прийнятий бюджет”, – підкреслив  Михайло Луценко.

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com