30 Серпня
Як виглядає новий подільський дендропарк “Ладижинський гай” (Фото)
---
0_2f6afb_f56aa60b_XXXL

Подільське місто Ладижин стало одним з небагатьох міст України, де на сьогодні практично з нуля будують новий парк. Таким став “Ладижинський гай” – дендрологічний парк у самому центрі міста, першу частину якого відкрили на День Незалежності 24 серпня.

Створювати парк почали два роки тому. Попередньо його вартість оцінили у 37 мільйонів гривень, але згодом сума зросла до 50 мільйонів, повідомляє lada.fm. Виконавцем робіт стало підприємство «Київрембуд». Фінансування робіт здійснюється із природоохоронного фонду міського бюджету, який наповнюється, в основному , з екологічного податку який сплачує Ладижинська ТЕС за викиди в навколишнє середовище.

Окрім природоохоронної функції, дендропарк став головною рекреаційною зоною Ладижина – з вимощеними плиткою алеями, лавочками, штучним озером та фонтаном. Як виглядає “Ладижинський гай” можете побачити у світлинах Юрія Філімонова. (фото з skyscrapercity.com)

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com