74
Через Вінницьку область збудують велику європейську автомагістраль
6 Вересня | Новини, Новини області

Міністерство інфраструктури України планує у наступному році розпочати будівництво сучасної автодороги “Львів-Херсон”. Про це в ефірі “5 каналу” повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Цього року ми повинні провести тендерні процедури і наступного року розпочати будівництво великої європейської магістралі, яка з’єднає Львів і Херсон. Транзит йде зараз з наших південних портів в західну Європу, в Європейський Союз. Саме для цього і будується ця дорога”, – розповів міністр.

Раніше віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон заявив, що наступного року уряд планує виділити кошти на капітальний ремонт траси Стрий-Львів-Кропивницький-Знам’янка, зазначає видання РЕАЛ. Тепер цю інформацію підтвердив і міністр інфраструктури. Саме ця траса перетинає Вінницьку область із заходу на схід і є однією з головних транспортних артерій регіону.

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com