Flyuia
Державіа не дозволила регулярні рейси з Вінниці у Тель-Авів і Бергамо
7 Серпня | Аеропорт, Новини

Переспективи довгоочікуваної появи регулярних рейсів з вінницького аеропорту досі невизначені. Днями Державіслужба України відхилила заявку на впровадження авіарейсу до Тель-Авіва, на який у Вінниці дуже розраховують.

На засіданні комісії Державіа декілька питань стосувались Вінниці. Зокрема, розглядали заявку авіакомпанії «МАУ» щодо отримання дозволу на експлуатацію повітряних ліній Вінниця – Тель-Авів і Вінниця – Бергамо. Комісія вирішила відмовити.

Нагадаємо, раніше авіакомпанія «МАУ» отримала дозволи на обслуговування рейсів Вінниця – Берлін і Вінниця – Гданськ. Утім, як згодом пояснив директор аеропорту Ярослав Мазурець, дозвіл ще не означає впровадження рейсів, відтак і не варто особливо розраховувати на їхню появу.

У планах українських авіакомпаній ще залишаються два напрямки, пов’язаних з Вінницею – до Варшави і до Стамбула. На них також сподівається керівництво аеропорту.

Також на засіданні комісії анулювали дозволи авіакомпанії «ЯеЕйр» на рейс з Вінниці до Москви, що діяв у минулому році, а також на рейси до Варшави і Дубаю, які так і не були впроваджені.

Тож поки точно відомо тільки про чартерні рейси у Тель-Авів, що здійснюватимуться у вересні в рамках хасидської програми.  Вильоти заплановані на 9, 10, 16, 17 і 18 вересня. Рейси здійснюватимуться авіакомпаніями «МАУ», «ЯнЕйр», «Роза Вітрів». (Розклад рейсів)

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com