4
Лют
10:49
Вінничан продовжують пересаджувати з маршруток на великі автобуси, зменшуючи інтервали руху
DSC_0590
DSC_0590
Вінничан продовжують пересаджувати з маршруток на великі автобуси, зменшуючи інтервали руху

Придбані у минулому році 30 нових автобусів дозволили зменшити інтервали руху цього виду вінницького громадського транспорту. У січні зміни торкнулися трьох автобусних маршрутів, якими користуються переважно мешканці віддалених районів міста.

Так, з минулого тижня збільшено кількість автобусів на маршруті №24, що сполучає Малі Хутори з центром Вінниці та масивом Вишенька. Відтепер на лінії їздитиме 6 автобусів великої місткості з інтервалом руху 17-18 хвилин (було 23 хвилини), повідомляє depo.vn.ua. При цьому знято з маршруту один маломісткий автобус.

Також у січні додано автобусів на маршрути №14 (Будинок відпочинку – Залізничний вокзал) та 21 (Педучилище – Вишенька).

Автобуси оснащують відеореєстраторами, які фіксують дорожню ситуацію та все, що відбувається в самому салоні автобуса. Згодом автобуси планується дообладнати Wi-Fi- маршрутизаторами, що дозволить пасажирам користуватися безкоштовним Інтернетом. Таким же обладнанням оснащено і всі вінницькі трамваї та нові 40 тролейбусів, які Вінниця закупила минулого року по тій таки програмі.

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com