IMG_20160513_102547
Де у Вінниці відремонтують тротуари у 2016 році
19 Травня | Благоустрій, Новини

У Вінниці у 2016 році запланували відремонтувати тротуари на більш як десяти вулицях. Наразі тривають роботи на вулиці Пирогова, де у напрямку Електромережі по правий бік оновлять ділянку тротуару від Скалецького до вулиці Галицького.

IMG_20160513_102628

Раніше уже завершили ремонт хідників по парній стороні вулиці 8 Березня, Ватутіна та на вулиці Театральній.

Як розповів Міському журналу Вінниці заступник начальника департаменту комунального господарства і благоустрою Юрій Павлінчук, у планах на цей рік охопити вулиці як у центрі міста, так і на периферії. А саме, будуть ремонтувати тротуари на вулиці Соборній (біля торгівельно-економічного інституту), на Грушевського, Келецькій, Немирівському шосе (від Лебединського до Волошкової (колишньої Іванова)), Пархоменка, Галицького, Оводова (від Грушевського до ЗОШ №3). На вулиці Князів Коріатовичів відремонтують ділянку від Центрального мосту до вул.Міліційної.

Окрім цього, в рамках робіт по капітальному ремонту та реконструкції доріг будуть відремонтовані тротуари по вул. В.Порика (від вул. 600-річчя до просп. Юності) та вул. Ватутіна (від зуп. Лугова до вул. Чехова).

Вирішується питання щодо ремонту тротуару на вул.Данила Нечая (від Брацлавської до Гліба Успенського), а також спорудження тротуару фактично з нуля в районі перехрестя Ясного провулку з Привокзальною вулицею.

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com