11
У Вінниці показали проект центру серцево-судинної патології, який будуватимуть коштом Світового банку
18 Лютого | Будівництво та архітектура, Місто, Новини

Неподалік від нинішньої міської лікарні №1 на території площею 1,8 га планують побудувати Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології. Світовий банк планує виділити на це близько 32 мільйонів доларів США.

Вінницька область має один з найбільших в Україні показників смертності від серцево-судинних захворювань, саме тому спорудження нового якісного лікувально-діагностичного центру було предметом обговорень вже протягом півтора року. Зараз почали втілювати перші практичні кроки по реалізації проекту. Сьогодні з приводу майбутнього будівництва відбувся брифінг за участю губернатора Валерія Коровія та представника Світового Банку Фон Зао.

I3egi2vva4U

Лідер програм Світового банку з охорони здоров’я, освіти та соціального захисту в Білорусі, Молдові та Україні, пан Фон Зао, зазначив, що вдосконалення системи охорони здоров’я в Україні є наразі дуже важливим напрямків роботи його організації. Для спорудження вінницького центру, включно з придбанням обладнання та освітньо-тренувальними програмами для фахівців, Світовий банк планує виділити близько 32 мільйонів доларів США.

Угода між Світовим банком і МОЗ України передбачає вдосконалення медичної сфери у восьми областях, серед яких Вінницька є однією з пріоритетних. Проект лікувально-діагностичного центру було створено організацією ТОВ «Подільський Проектний Інститут», коштами Вінницької міської ради. За словами Коровія, проектно-кошторисна документація буде повністю готова до 1 липня поточного року, а її загальна вартість складатиме близько 10 мільйонів гривень. Ділянка для майбутньої будівлі вже вибрана. Центр побудують неподалік від нинішньої міської лікарні №1 на території площею 1,8 га.

9047

Після 1 липня планується проведення кількох міжнародних тендерів – для знаходження компанії-підрядника, яка будуватиме лікарню; для  визначення майбутнього постачальника обладнання та щодо проведення освітньо-тренувальних робіт для працівників центру. Планується, що в установі працюватиме близько 500 фахівців.

Пан Фон Зао звернув особливу увагу на те, що для нього і його колег дуже важливо сприяти боротьбі з корупцією в Україні, тому він особисто прискіпливо контролюватиме кожен етап реалізації проекту та використання коштів.

20 хвилин

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com