02
На Замості планують збудувати новий ринок
12 Січня | Місто

У Вінниці на Замості планують збудувати новий ринок. З цього приводу міська рада оголосила громадське обговорення, що триватиме до кінця січня.

Як йдеться у повідомленні міськради, потенційна забудова передбачає торгові павільйони, а також офісні приміщення. Згідно оприлюдненої схеми забудови, ринок планують звести на території з виходом на вулицю Короленка, поруч з вулицею Замостянською. Замовником документації є ТОВ “ЛТР-РГУП”.

01 03 04 05 06

На рендері зазначено, що ринок називатиметься “Світанок”. Ринок з аналогічною назвою восени прибрали з вулиці Замостянської, що був на відстані кількасот метрів від зазначеної території. Замість нього почали будувати торгово-розважальний центр.

Додамо, що з матеріалами та додатковою інформацією щодо проекту нового ринку можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради. Пропозиції та зауваження з даного питання в мерії просять надсилати до департаменту.

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com