Визначено перехрестя, які зазнають реконструкції у 2015 році
20.02.2015 | Дорожня інфраструктура, Новини
5

У 2015 році у Вінниці планується капітальний ремонт чотирьох перехресть. На перетині вулиць Маяковського та Северина Наливайка з’являться нові зупинки громадського транспорту та пішохідні переходи. Піднімуть острівці безпеки та додатково освітлять перехрестя вулиць Пирогова і Гоголя. На перетині Сабарівського шосе та проїзду до мікрорайону «Академічний» розширять проїзжу частину дороги. А кишені на тролейбусних зупинках з’являться на перехресті вулиці Чехова і Немирівського шосе. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Капітальний ремонт ділянки перехрестя вулиць Маяковського та Северина Наливайка передбачає острівці безпеки з влаштуванням зупинок громадського транспорту та зовнішнього освітлення. Біля зупинок планують зробити пішохідні переходи. Передбачено тут встановити й додаткові дорожні знаки. Загальна площа капітального ремонту – 3400 м2

2

Перехрестя Сабарівського шосе – проїзд до мікрорайону «Академічний». Тут на півтора метри розширять проїзну частину з боку мікрорайону «Академічний». Довжина ділянки, яку ремонтуватимуть – 35 метрів.

4

Під час ремонту перехрестя вулиць Пирогова – Гоголя планують підняти острівці безпеки на висоту 15 сантиметрів над дорогою, а на пішохідних переходах, що ведуть через них, облаштують пандуси. Крім того, перехрестя буде оснащене додатковим освітленням.

3

Капітальний ремонт перехрестя вулиці Чехова – Немирівське шосе передбачає також влаштування кишень на тролейбусних зупинках.

1

«Роботи розпочнуться як тільки будуть сприятливі погодні умови», – каже начальник відділу технічного нагляду департаменту комунального господарства Святослав Штомпка.

У минулому році було зроблено капітальний ремонт чотирьох перехресть, а саме Московська – Тимощука – 8 Березня, Фрунзе – Ленінградська, капремонт проїжджої частини з розширенням вулиці Козицького, а також перетин вулиць Червоних Партизан – Свердлова. На останньому, нагадаємо, розглядають варіант з облаштуванням світлофорного регулювання.