25
Тра
14:10
Вінничанам обіцяють нові еко-парковки. А у що перетворилась стара?
DSC_0402_1
DSC_0402_1
Вінничанам обіцяють нові еко-парковки. А у що перетворилась стара?

Створення парковок – новий тренд міської влади. Місця для стоянок з’являються то тут, то там, при цьому, як правило, створюють їх за рахунок пішохідних та зелених зон. Щоб ліквідація газонів (або того, що від них залишилось через недогляд) не так кидалась увічі, альтернативним варіантом обирають так звані «еко-парковки», вимощені спеціальною плиткою, крізь яку може проростати трава.

Таку еко-парковку вінничанам обіцяють на вулиці 600-річчя – від Хмельницьккого шосе до вулиці Келецької. Усього буде кілька місць, загалом розрахованих на близько 35 автомобілів. Вартість проекту – 1,1 мільйона гривень, зазначає джерело Вінниця.інфо.

Еко-парковки для Вінниці не новинка. Декілька років тому таку стоянку облаштували напроти діагностичного центру на вулиці Київській. Зараз вона – наочний приклад, як не треба робити еко-парковки. А точніше – що буває, коли «еко» тут виявилось просто для галочки.

DSC_0397_1 DSC_0398_1 DSC_0399_1 DSC_0400_1 DSC_0401_1

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com