19
Гру
13:14
У Вінниці відкрили новий трамвайний маршрут – №3 (Фото)
m

Новий трамвайний маршрут – №3 – відкрили у Вінниці 19 грудня. Він працюватиме за напрямком “Вишенька – Електромережа” з кінцевими зупинками біля Західного автовокзалу з одного кінця та району Електромережа на вул.Пирогова – з іншого (можлива також кінцева біля вул.Квятека). Довжина маршруту – майже 8 кілометрів. На маршруті працюватимуть чотири трамвайних вагони, що рухатимуться з інтервалом до 20 хвилин.

1

11

10

Відкриття нового маршруту відбулось біля ринку “Урожай”. Саме тут спорудили вставку, що дала можливість повертати трамваю з вул.Келецької на Пирогова. Це обійшлось у 9,9 мільйона гривень, які місто отримало з фонду регіонального розвитку.

9

7

3

На відкриття приїхав екс-мер Вінниці, нинішній голова Верховної Ради Володимир Гройсман. На фото: директор Вінницької транспортної компанії Микола Форманюк дарує Володимиру Гройсману модель модернізованого трамваю КТ-4СУ, що вийшов на маршрути восени.

5

6

 

Цікаво, що рівно рік тому – 19 грудня 2014 року у Вінниці відбулась ще одна важлива подія, пов’язана з розвитком трамвайного руху – відкриття нової лінії на Барському шосе.

4

2

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com