13
Кві
10:59
У Вінниці на місці старого кафе на Довженка планують багатоповерхівку
План-14

У Вінниці планують звести багатоповерхівку на місці генделика, де полюбляли зустрічатись студенти педуніверситету. Як йдеться в оголошенні про громадське обговорення проекту, будівництво заплановане на вулиці Довженка, 36. нині тут розташоване кафе «Політ», що можна занести до категорії «ретро», адже ще з радянських часів особливо не змінювалось.

DSC_1535

За представленим проектом, тут, на території в 1 тисячу квадратних метрів планується будівництво (або, як написано в оголошенні “реконструкція із надбудовою”) двохсекційного будинку, де один поверх передбачений під комерційні потреби і 11 – під житло. Як йдеться у документації проекту, в будинку буде 74 квартири.

 

З матеріалами проект можна ознайомитись в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-59, 59-51-55, а також за посиланням: План.pdf

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com