На Коцюбинського встановлюють ілюмінацію і підсвітять дерева. В обмін на рекламу
Проспекту Коцюбинського, одній з головних магістралей Вінниці, дещо додадуть лоску. Небагато, та все ж хаотичну і місцями депресивну вулицю новинки дещо покращать.
    09.10.2013     190  0

Проспекту Коцюбинського, одній з головних магістралей Вінниці, дещо додадуть лоску. Небагато, та все ж вулицю новинки дещо покращать. 
Кілька днів тому на стовпах уздовж проспекту встановлювали святкову ілюмінацію із символікою міста. Робили це не просто так, "благодійникам" натомість міськрада виділила місця під рекламні конструкції. На щастя, ті виявились досить таки непоганими за дизайном і в цілому, якщо повністю приберуть старі покручені білл-борди, добре впишуться у загальний вигляд проспекту.  


Фото Департаменту архітектури і містобудування

Відомо, що (з сайту http://mmr.ua) за умовами інвестиційного договору з міською радою, рекламний оператор РТМ-Україна до листопада 2013 реалізує Проект благоустрою центральної міської магістралі - проспекту Коцюбинського , протяжністю 3 км . На ньому будуть встановлені елементи вуличних меблів і зовнішньої реклами: павільйони очікування громадського транспорту та носії реклами малого та середнього міських форматів.

Завершальною і найяскравішою частиною проекту на всій протяжності проспекту і на площі стане комплекс святкової міської ілюмінації : близько 120 елементів на стовпах вуличного освітлення та перетяжках між стовпами ; декоративне підсвічування дерев гірляндами . Дизайн ілюмінації з символікою міста розроблено спеціально для Вінниці австрійською компанією " MKILLUMINATION " на замовлення "РТМ - Україна " .

У результаті реалізації Проекту у Вінниці національний оператор " РТМ- Україна " отримає додатково близько 100 нових рекламних поверхонь на суперсучасних носіях , гармонійно інтегрованих в архітектуру міста. Інвестиції в проект складуть близько 2 млн грн.

Вінниця стала одним з перших українських міст, що взяли європейську концепцію розвитку зовнішньої реклами та благоустрою. 


І все б добре, якби не павутиння дротів, якими сплутані стовпи що на самому проспекті, що загалом по "європейському місту" Вінниці. 

А ось і ті рекламні конструкції, за які віддячує рекламний оператор.Тепер зрозуміла і причина появи нових зупинок на проспекті Коцюбинського та Театральній площі


Головна » Інфраструктура » Благоустрій
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:

    Інші матеріали
%