Йолка для президента
Перший розгін Євромайдану керівники держави пояснили своїм безмежно великим бажанням порадувати киян новорічною ялинкою. Встановили. Але прикрасили її вже самі кияни і гості столиці - як побачили те потрібним. А чим?
    18.12.2013     54  0

 Києву однозначно пощастило. Щонайменше, День Святого Миколая столиця України зустріне із найживішою головною ялинко, яку тільки можна уявити. Як би хто не ставився до Євромайдану, ялинка непевне стурбувала серця мільйонів українців. 

 У кожну прикрасу українці внесли не просто своє уміння і винахідливість, вони певним чином внесли, нехай і пафосно звучатиме, а свою душу, свої переживання. І побажання. І нехай більшість з тих побажань адресовано людині, яка, так вже склалось, керує Україною. І нехай у побажаннях одні прокльони. Але ж як колоритно! Ялинка грудня 2013 обов`язково має отримати своє місце і підручниках історії. Можливо, альтернативної. Можливо, не нинішньої України...

 Серед прикрас, як уже зазначалось, найбільше - письмових побажань "гаранту". Окрім того, євроялинка прикрашена чемоданами для міністрів та депутатів від найчисленнішої партії країни, а також чудернацькі іграшки. І усе це обрамлене сотнями прапорів України і назвами населених пунктів України. Єдине, що, мабуть, точно стало лишнім - величезні банери за звільнення Тимошенко. Нехай це буде на совісті партійців, адже що-що, а доля пані Ю у списках хвилювань людей на Майдані Незалежності посідає останні місця. 


Прикраси головної ялинки країни

Головна » Новини сайту » Репортаж

НАПИШІТЬ КОМЕНТАР

Ім`я *:
Email:
Код *:

%