Соборній повернули ще один будинок
Є думка, що забудова історичного центру може тільки нашкодити. Прикладів тому справді предостатньо, досить тільки на одній Соборній поглянути не деякі відносно нові "сТворіння", як-то "Скай Парк" чи реставрацію будинку БТІ. Але є випадки, коли забудова тільки на користь - коли зробити гірше просто неможливо. 
    16.12.2013     43  0

Колишня будівля відділу міліції, що на вулиці Соборній, 20 останні два десятки років простояла порожньою і поступово руйнувалась. За свідченням архівних фото, столітня споруда не відзначалась нічим особливим і раніше, будучи класичним прикладом провінційної забудови. А донедавна це була справжня ганебна пляма усього центру міста, перетворившись у смітник і туалет одночасно.
 

  

  Реконструкція, яка іще триває, дозволила нарешті реанімувати споруду. Щоправда, від попередньої тут не залишилось майже нічого. Услід за відновленим готелем "Франція", вулиці Соборній повернули іще одну споруду.Будівельні роботи спочатку викликали спротив з боку міської ради. Як виявилось, власники не поспішили до кінця задокументувати будівництва і розпочали роботи без згоди Департаменту архітектури. На деякий час реконструкцію заморозили, але скоро знову відновили. Власне, реконструкція практично стала побудовою нової споруди. Двоповерховий будинок початку 20-го століття став у 2013-му році чотириповерховам із модною сьогодні на Соборній мансардою. Окремий плюс за використання імітуючих дерево пластикових вікон. За рендером, остаточний вигляд будинок матиме такий:На жаль, різниця між реалізацією і планом, хоч непомітна на перший погляд, є. Карниз, як і загальний вигляд мансарди видався у спрощеному вигляді, а використання металопрофілю ще більше зіпсувало проект. Врешті, маємо більш-менш пристойну будівлю, яка, однак, як і 100 років тому, так і залишиться зразком тієї самої провінційності. 
Головна » Новини сайту » Новини

НАПИШІТЬ КОМЕНТАР

Ім`я *:
Email:
Код *:

%