Nostaljik Tramvay
Головною подією відзначення 100-річчя вінницького трамваю стало відкриття музею історичних вагонів. У свою чергу, головним його ексмпонатом став трамвай «Гота», який тепер став екскурсійним. А є немало міст, де ці трамваї й досі працюють на лінії і перебувають вони у досить цікавому стані.
    19.11.2013     54  0

  Головною подією відзначення 100-річчя вінницького трамваю стало відкриття музею історичних вагонів. У свою чергу, головним його ексмпонатом став трамвай «Гота», який тепер став екскурсійним. А є немало міст, де ці трамваї й досі працюють на лінії і перебувають вони у досить цікавому стані. Nostaljik Tramvay — «історичний» трамвай у Бурсі

  Донедавна «Готи» їздили двома маршрутами так званого «історичного трамваю» у Стамбулі. А два роки місто поділилось своїми вагонами із сусідньою Бурсою, де є аналогічна лінія. Сьогодні на ній працюють три вагони, які разом з іншими німецькими вузькоколійними (широтою колій 1000мм)  трамваями створюють повноцінну мережу громадського транспорту в додаток до широколійної традиційної (ну, це кому як) лінії та «легкого метро». Історичний, або, ще як його називають, ностальгічний трамвай у Бурсі їздить через Старе місто.   Разом із Вінницею у світі, за даними СТТС, перевозять пасажирів трамваями «Gotha T57» ще кілька міст. Дві таких системи є в Україні – у Євпаторії та Молочному. А найбільше таких вагонів залишилось в Німеччині. Тій її частині, що трохи більше двадцяти років тому іменувалась НДР. 


Бад-Штандау


Вольтерсдорф
НаумбургЗвісно, українські аналоги, за станом сильно поступаються німцям. Та тим не менш, ці ретро вагони діючі, що в Україні зустрінеш не часто. 

Молочне
Євпаторія

Таким був тепер уже вінницький ретро-вагон "Гота". Привезли його саме з Євпаторії, де порівняно немале господарство східно-німецьких трамваїв. Цікавими є екземпляри технічних вагонів. 

Дрезден
Котбус
Плауен
Не погано почуваються "Готи", щоправда вже іншої моделі - Gotha G4-61 у Талліні. Тут вони, як і у Вінниці - музейні експонати. Ну і, звісно, ВінницяГоловна » Інфраструктура » Громадський транспорт
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:

    Інші матеріали
%