17
Чер
08:30
Центральним мостом йтиметься комфортніше – тротуар відремонтують
DSC_0149_1
DSC_0149_1
Центральним мостом йтиметься комфортніше – тротуар відремонтують

Розбитий тротуар на центральному мості капітально відремонтують. Про це йдеться у рішенні виконкому міської ради. Реалізацію покладено на департамент комунального господарства і благоустрою міської ради.

Востаннє тротуар у цьому місці ремонтували ще у 2004 році під час реконструкції мосту. Уже тоді за декілька років бетонне покриття почало руйнуватися і останніми роками у дощову погоду пішоходам доводилось перестрибувати численні ями на тротуарі. Що також прикро, адже такий дискомфорт відчували й гості міста, які приїздять до Вінниці побачити відомий фонтан.

У попередні роки відремонтували тротуар з правого боку (у напрямку вул.Соборної), тепер, нарешті, прийшла черга ділянки з протилежного боку.

DSC_0147_1

DSC_0149_1

Також у рішенні зазначено про майбутній ремонт тротуару по парний бік вулиці Келецької (у напрямку «Вишеньки»), а також територію біля адмінбудівлі по вулиці Брацлавській, 85.

У планах комунальників провести капітальний ремонт тротуарів ще на понад десяти вулицях міста.

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com