6
Лип
12:29
Сквер “Ліверпуль” із “бітлами” з’явиться у Вінниці до початку вересня
Сквер “Ліверпуль” із “бітлами” з’явиться у Вінниці до початку вересня

У Вінниці до дня міста з’явиться сквер “Бітлз” із композицією, присвяченій знаменитій ліверпульській четвірці.

Сквер на Соборній біля 17-ї школи, відомий серед містян як “Ліверпуль”, планують наново вимостити гранітною та клінкерною плиткою, встановити сучасні ліхтарі та лавочки та обладнати систему відеоспостереження. Про це йдеться у тендерному оголошенні, оприлюдненому Департаментом комунального господарства і благоустрою міської ради.

[custom-related-posts title=”Related Posts” order_by=”title” order=”ASC” none_text=”вінниця”]

У центрі скверу з’явиться арт-композиція із фігурами учасників легендарного гурту “Бітлз” Пола МакКартні, Джона Леннона, Рінго Стара і Джорджа Гаррісона, а позаду – оспівана ними Yellow Submarine.

[irp posts=”1513″ name=”У мерії звернули увагу на хаос у благоустрої: на вулицях будуть однакові типи лавочок, ліхтарів та плитки”]

DSC_0017_1

Попередня вартість проекту становить 6 мільйонів 762 тисячі 719 гривень. Пропозиції від учасників тендеру прийматимуть до 21 липня, а вже на початку серпня мають приступити до самої реконструкції, яку збираються завершити до 3 вересня.

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: [email protected]