ТЕГИ


Іван Костянтинович Айвазовський любив малювати море і кораблі. Тож якби побачив, яку вулицю нашого міста нарекли його іменем, наврядчи чи втішився б. Замість моря тут - заводи, замість кораблів - тепловози.
Вулиця Айвазовського
Автор: 20.12.2013     86  0

 Іван Костянтинович Айвазовський любив малювати море і кораблі. У Вінниці не було ані моря, ані кораблів. І нічого іншого такого, що могло б зацікавити російського художника-мариніста. Тож до нашого міста Ованес Айвазян, як його нарекли батьки, не мав жодного відношення. Та якби побачив, яку вулицю тут нарекли його іменем, наврядчи чи втішився б. Замість моря тут - заводи, склади, мехколони з дрібними промисловими підприємствами і малопривітний приватний сектор з гуртожитками, замість кораблів - тепловози. І пейзажі тут зовсім не романтичні, а самі що не є "рабоче-крестьянские", індастріал у чистому вигляді. І в міру депресивний. 


 Приватний сектор тут межує із залізницею, що веде до складів, заводу залізобетонних конструкцій і керамзитного заводу. Вантажні потяги тут місцями проходять всього у кількох метрах від вікон. Всі давно вже звикли, а переводити стрілки на коліях, на "радість" машиністам, тут є улюбленою забавою дітвори. Щоправда, тепловози тут уже натке часте явище, як ще років 15 тому. 
 "На районі" гуртожитки тут прийнято називати "зековськими". У декількох і справді у свій час житло надавали колишнім в`язням після виходу на волю. Хто зна, можливо й це стало однією з причин, що деякий контингент тут можна сміливо називати специфічним - "гопник-стайл" у місцевих дворах тут все ще залишається актуальним. 
Головна » Проекти сайту » Вулиці Вінниці
Рейтинг0.00

НАПИШІТЬ КОМЕНТАР

Ім`я *:
Email:
Код *:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

НОВИНИ МІСТА

%