Резиденція у Межигір`ї в деталях
Зона "проФФесора" Януковича. Частина друга
14.03.2014     431  0
Дивитись першу частину


В колишній резиденції, як уже зазначалось, все за високими парканами. Є один масивний височенний паркан по периметру і десятки вже всерендині. На фото: гостьовий будинок в оточенні одного з них.  В яких цілях він тут, адже й так територія усієї резиденції під пильним наглядом як зовні, і всередині? Якась парканоманія...
В український символ - тризуб загвинчено шуруп. Так символічно. 
Територія гостьового будинку. Взагалі, як можна здогадатися, всередині резиденції ідеальна чистота. Обслуга, якій не можна було зізнаватися де працюєш навіть родичам, працювала на відмінно. 
З приходом туристів, звісно, санітарна ситуація погіршилась, але не катастрофічно. 


Просять, аби не заважати роботі людей всередині, які проводять опис майна. 


Ось такий у Межигір`ї погріб...
З прогнилими яблуками
На господарській частині для народу виставили невеличку експозицію з автомобілів. Сумнівно, що ними користувався саме Янукович, швидше, це авто охорони чи обслуги. 
Біля вертолітного майданчика. 
Між вертолітним майданчиком і полем для гольфу стоїть недобудований павільйон. Він мав стати виставочним павільйоном, сюди, зокрема, мали перевезти колекцію ретро-автомобівлів Януковича. 


Сквер за парканом ліворуч, як і галявина праворуч - резиденція екс-президента. Ну а між ними, звісно ж, паркан. як же без цього? Хоча, само собою, потенційного шпигуна, або ж і кіллера, ці численні паркани мали б щонайменше пригальмувати. 


Поле для гольфу
Тут добре :)


Бронзові та мармурові статуї зустрічаються майже на кожній алеї
Апогеєм царських володінь Януковича є, безумовно, так звана "Хонка" - напівдерев`яний фінський будинок від однойменної компанії. Парк навколо - воістину розкішний і надзвичайно дорогий. 
Знаменитий тепер античний куточок Януковича. Що ж, може бути, тут він уявляв себе богом. А після фото його вірного прокурора Віктора "Понтія Пілата" Пшонки, навіть, проглядається певний зв`язок - любили колишні керівники України уявити себе то у Древній Греції, то у Стародавньому Римі... 


Як не банально, але передати масштаби "Хонки" фотознімками неможливо. Це треба бачити на власні очі. Утім, те, що всередині, куди потрапити можуть лише одиниці, здатне порушити психіку середньостатистичного і не надто заможнього українця. Німецьке видання Spiegel опублікувало панорамні знімки інтер`єрів президенської "Хонки". 

 Fotos: Jürgen Schrader, Kommentare: Jurij Kultschynski, Idee und Umsetzung: Bernhard Riedmann


На жаль, відбиті пальці чи крилця у янголяти - не єдиний випадок вандалізму на території Межигір`я. Не всім вдалося втримати себе в руках після побаченого. І, не зважаючи на охорону, люди продовжували нести на сувеніри усе, що можна було з резиденції винести. Врешті решт, і ті, хто охороняв її останні кілька тижнів також не стрималися. Через це вільний доступ українців до Межигір`я знову неможливий. Обіцяють, що це тимчасово. 


Автор:urban.vn.ua


КОМЕНТАРІ


Ім`я *:
Email:
Код *:

ФОТОФАКТ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

%