Тепер черга за підстанцією і контактною мережею
До закільцювання трамвайних колій по Барському шосе залишилось сто метрів
На Барському шосе для з’єднання нових колій із існуючим розворотним кільцем залишись усього якихось нещасних сто метрів. Відтак, обіцяна уже у вересні поява трамвайного руху по новій Келецькій та Барському шосе виглядає ще більш реалістичною.

Тепер, правда, на будівництво колій можна не зважати – це вже майже зроблено. Головне тепер протягнути контактну мережу і збудувати підстанцію. Хоча безперервна робота загалом вселяє оптимізм.Разом із будівництвом колії частково проводять облаштування проїжджої частини по Барському шосе. Однак, тільки по один бік і чи буде також відремонтовано покриття – невідомо. Барське шосе – уже не територія Вінниці, тож від міста тут ремонт не залежить. 


 
Закільцювання трамваю по Барському шосе має вплинути на маршрутну сітку. Найперше ведеться мова про те, що 2-й номер буде ходити по колу. Такий варіант у керівництві «Вінницької транспортної компанії» розглядають.
Можливо також торкнуться зміни 5 та 6 маршрутів з подальшим подовженням (щодо 4-го – малоймовірно, він і так завантажений по Хмельницькому шосе, на відміну від 6-го). 
Але з різних варіантів цілком можлива поява нового маршруту. У цьому році у планах мерії було зробити поворотну стрілку з Келецької на Пирогова у бік Електромережі, що дозволить добиратись у тому напрямку з Вишеньки напряму, безе пересадки на «Урожаї». Щоправда, у нинішніх умовах, швидше за все, розраховувати на фінансування цього проекту не доводиться, хоча у наступному році – можливо. 
З появою стрілки доречним якраз був би умовний 7-й маршрут (не 3-й – це технічний маршрут, який зрідка, але виникає), який починав би рух від Західного автовокзалу і через Келецьку прямував би на Електромережу.Але дочекаємось вересня... 

Інші матеріали по темі:

КОМЕНТАРІ


Ім`я *:
Email:
Код *:

ФОТОФАКТ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

%