Проїзд у трамваї та тролейбусі буде по 1,90 грн.
З 1 серпня може подорожчати проїзд у громадському транспорті
Девальвація гривні, підвищення цін на запчастини до транспортних засобів зумовлюють подорожчання проїзду в громадському транспорті Вінниці – про це сьогодні, 3 липня, говорили на прес-конференції представники міськвиконкому, «Вінницької транспортної компанії» та приватних перевізників.

Собівартість перевезення одного пасажира – навіть без урахування мінімальної рентабельності – у міському електротранспорті на сьогодні складає 2,10 грн., а в муніципальних автобусах – 3,50 грн., - каже директор міського Департаменту економіки й інвестицій Галина Якубович. – Ми змушені піднімати питання про підвищення вартості проїзду в електротранспорті приблизно до рівня 1,90 грн. Після погоджень з Антимонопольним комітетом та профспілками ми розглянемо його на міськвиконкомі – це займе приблизно два-три тижні.

Зрозуміло, що подорожчають й місячні абонементні квитки – про це розповів генеральний директор «Вінницької транспортної компанії» Микола Форманюк.

Навіть за умови подорожчання місячних абонементів на 30-40% користуватися ними буде вигідніше, ніж купувати разові квитки, - уточнює Микола Форманюк. – Треба врахувати й те, що транспортна мережа нашого міста вдосконалюватиметься: ми отримуємо нові машини, впроваджуємо нові маршрути, а на вже існуючих будемо поступово замінювати маршрутні таксі комфортабельними муніципальними автобусами.

Подорожчання торкнеться і маршрутних таксі. Проїзд в них може зрости до 3 грн. Ціни на імпортні запчастини підскочили в 2-2,5 рази, суттєво подорожчало й пальне, - каже представник приватних перевізників Олександр Гота. – Відповідно, й ми змушені піднімати перед міською владою питання про підвищення ціни за проїзд.

Останнім часом проїзд у міському транспорті подорожчав у більшості міст України – у середньому він коливається в діапазоні 2,50-4 грн.
ВінницяОК

Новини

КОМЕНТАРІ


Ліда   (04.07.2014 00:49)
Європейські прагнення "СДків" - порохо-клічків полягали у тому, щоб зробити проїзд, як у європі - у єврах?

Ім`я *:
Email:
Код *:

ФОТОФАКТ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: