НОВИНИ ВІННИЦІ
Будівельниками вже перенесено електроопори та мережі вуличного освітлення, світлофор, встановлено бордюрний камінь, а також розпочато підготовчі роботи для асфальтування розширеної ділянки
За два тижні розширять перехрестя Козицького-Свердлова
Автор: 04.06.2014     60  0

На 2,5 м буде розширено проїжджу частину по вулиці Козицького перед перехрестям з вулицею Свердлова зі сторони Староміського мосту. Другий етап розширення цього перехрестя дозволить збільшити пропускну здатність дороги в час-пік та зменшить затори з боку вулиці 8 Березня та на самому мосту. За сприятливих погодних умов роботи планується закінчити до 18 червня.Минулого року перед перехрестям вулиць Свердлова та Козицького було розширено проїжджу частину по вулиці Свердлова на 3 метри, що дозволило зробити ще одну смугу руху та зменшити затори в разі зупинки громадського транспорту біля посадочного павільйону.Тиждень тому розпочато другу чергу розширення перехрестя вулиць Свердлова та Козицького. По вулиці Козицького в напрямку від Староміського мосту планується розширити проїжджу частину на 2,5 м, що дозволить значно збільшити пропускну здатність перехрестя та зменшити затори на мосту в час-пік.

На сьогоднішній день будівельниками вже перенесено електроопори та мережі вуличного освітлення, світлофор, встановлено бордюрний камінь, а також розпочато підготовчі роботи для асфальтування розширеної ділянки. В подальшому планується облаштування тротуару для пішоходів та встановлення нової зупинки з посадочним павільйоном. Якщо на заваді не стане дощова погода, роботи заплановано закінчити за два тижні.За словами заступника директора департаменту комунального господарства та благоустрою Юрія Павлінчука, далі планується впорядкувати рух на перехресті вулиць Тимощука і Московської, а потім розпочнуться роботи по розширенню перехрестя Червоних Партизан - Свердлова зі зміною організації дорожнього руху. Загалом же у цьому році заплановано розширити та впорядкувати рух на п’яти вінницьких перехрестях. 


Головна » Інфраструктура » Дорожня інфраструктура

Інші матеріали по темі:

КОМЕНТАРІ


Ім`я *:
Email:
Код *:

ФОТОФАКТ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

UkrNET - поисково-информационный ресурс
%