20
Лип
12:45
Полетить – не полетить? Керівництво аеропорту каже про появу рейсів з Вінниці у Стамбул, Тель-Авів і Варшаву
995978_900
995978_900
Полетить – не полетить? Керівництво аеропорту каже про появу рейсів з Вінниці у Стамбул, Тель-Авів і Варшаву

Керівництво вінницького аеропорту веде перемовини з авіакомпаніями щодо можливості відкриття регулярних авіарейсів до Стамбула, Тель-Авіва і Варшави. Про це повідомив директор аеропорту Ярослав Мазурець, пише VinnytsaLife.

Керівник повітряних воріт Вінниці щодо переговорів висловлюється оптимістично, мовляв, авіарейси будуть найближчим часом. Щоправда, поки про точні дати не говорить. Натомість, точно відомо, що поновлювати рейс до Москви з Вінниці, який діяв ще у минулому році, не будуть. «Це пов’язано з політичною ситуацією» – підкреслив Мазурець.

Нагадаємо, раніше інтерес до Вінниці проявляли авіакомпанії МАУ і Атласджет-Україна. МАУ отримав дозвіл Державіаслужби України на обслуговування рейсів з Вінниці до Берліна і Гданська. Утім, як пояснив згодом керівник аеропорту, ці рейси, якщо й будуть можливі, то тільки у віддаленій перспективі. Тим часом, компанія Атласджет-Україна отримала дозвіл на впровадження рейсу з Вінниці до Стамбула. Крім згаданих напрямків, обидві авіакомпанії також подавали заявки на маршрути з нашого міста до Варшави, Тель-Авіва і Бергамо.

Фото: vokinburt.livejournal.com

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com