24
Бер
17:15
Площа з літаком на проспекті Космонавтів змінить вигляд і отримає назву
Без-имени-1
Без-имени-1
Площа з літаком на проспекті Космонавтів змінить вигляд і отримає назву

Площа з літаком – пам’ятником льотчикам-визволителям Вінниці – на проспекті Космонатів змінить свій вигляд і отримає назву. Про це повідомили на виконкомі Вінницької міської ради, пише vinnitsa.info.

remont_ploja_prospekt_kosmonavtiv5
Після реконструкції, площа буде названа на честь Героя України Костянтина Могилка – командира екіпажу збитого 6 червня 2014 року над Слов’янськом транспортного літака АН-30Б. Коли літак почав падати на житлові квартали Слов’янська, пілот, ціною власного життя, скерував його за межі міста.

remont_ploja_prospekt_kosmonavtiv4
“Там будуть сухі фонтани (без басейна), більше місця для парковки”, – розповідає директор департаменту архітектури Олександр Рекута.

1212

У свою чергу заступник міського голови Андрій Рева зауважив, що зміна назви не відобразиться на адресах городян, тому що за площею адрес нерухомості не зазначено.

remont_ploja_prospekt_kosmonavtiv2
remont_ploja_prospekt_kosmonavtiv3

Площу, відому серед вінничан як “площа з літаком”, відкривали у 1969 році. Цей проект зі справжньою бойовою авіаційною машиною МиГ-15, яка ніби злітає у небо з постаменту готував архітектор Роман Мерхель – автор відомої арки у Центральному парку. Пам’ятник присвячений радянським льотчикам, загиблим при звільненні міста у роки Другої світової війни.

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com