9
Чер
15:21
Державіа дозволила літати з Вінниці у Берлін і Гданськ
IMG_6041
IMG_6041
Державіа дозволила літати з Вінниці у Берлін і Гданськ

Авіакомпанії МАУ на засіданні комісії Державіаслужби дозволили обслуговувати 8 нових міжнародних авіамаршрутів. З них два, за намірами компанії, будуть здійснюватись з вінницького аеропорту – у Гданськ (4 рейси на тиждень) і Берлін (3 рейси на тиждень). Про це повідомляє «Українська правда».

Нагадаємо, на засідання комісії 9 червня подали заявки дві авіакомпанії: МАУ і Атласджет Україна. У цих заявках Вінниці стосувались ще 6 маршрутів: 2 від Атласджет (у Тель-Авів і Стамбул) і 4 від МАУ (Бергамо, Варшава, Стамбул і Тель-Авів).

У Мінінфраструктури “Українській правді” пояснили, що комісія у вівторок розглянула тільки ту частину заявок, щодо яких не було обмежень відповідно до угод про повітряне сполучення.

Решту заявок розглянуть на наступному засіданні комісії в кінці червня.

Утім, поки що зарано говорити про остаточне впровадження міжнародних рейсів з Вінниці. Дочекаємось коментарів від керівництва аеропорту, адже планів щодо вінницького летовища було чимало, а от реалізація бажала кращого. Нині, нагадаємо, з Вінниці відсутні регулярні авіаперельоти.

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com