28
Вер
19:32
Зона “проФФесора” Януковича. Частина друга
18563893
18563893
Зона “проФФесора” Януковича. Частина друга

Резиденція у Межигір`ї в деталях

В колишній резиденції, як уже зазначалось, все за високими парканами. Є один масивний височенний паркан по периметру і десятки вже всерендині. На фото: гостьовий будинок в оточенні одного з них.  В яких цілях він тут, адже й так територія усієї резиденції під пильним наглядом як зовні, і всередині? Якась парканоманія…
В український символ – тризуб загвинчено шуруп. Так символічно.
Територія гостьового будинку. Взагалі, як можна здогадатися, всередині резиденції ідеальна чистота. Обслуга, якій не можна було зізнаватися де працюєш навіть родичам, працювала на відмінно.
З приходом туристів, звісно, санітарна ситуація погіршилась, але не катастрофічно.
Просять, аби не заважати роботі людей всередині, які проводять опис майна.
Ось такий у Межигір`ї погріб…
З прогнилими яблуками
На господарській частині для народу виставили невеличку експозицію з автомобілів. Сумнівно, що ними користувався саме Янукович, швидше, це авто охорони чи обслуги.
Біля вертолітного майданчика.
Між вертолітним майданчиком і полем для гольфу стоїть недобудований павільйон. Він мав стати виставочним павільйоном, сюди, зокрема, мали перевезти колекцію ретро-автомобівлів Януковича.
Сквер за парканом ліворуч, як і галявина праворуч – резиденція екс-президента. Ну а між ними, звісно ж, паркан. як же без цього? Хоча, само собою, потенційного шпигуна, або ж і кіллера, ці численні паркани мали б щонайменше пригальмувати.
Поле для гольфу
Тут добре smile
Бронзові та мармурові статуї зустрічаються майже на кожній алеї
Апогеєм царських володінь Януковича є, безумовно, так звана “Хонка” – напівдерев`яний фінський будинок від однойменної компанії. Парк навколо – воістину розкішний і надзвичайно дорогий.
Знаменитий тепер античний куточок Януковича. Що ж, може бути, тут він уявляв себе богом. А після фото його вірного прокурора Віктора “Понтія Пілата” Пшонки, навіть, проглядається певний зв`язок – любили колишні керівники України уявити себе то у Древній Греції, то у Стародавньому Римі…
Як не банально, але передати масштаби “Хонки” фотознімками неможливо. Це треба бачити на власні очі. Утім, те, що всередині, куди потрапити можуть лише одиниці, здатне порушити психіку середньостатистичного і не надто заможнього українця. Німецьке видання Spiegel опублікувало панорамні знімки інтер`єрів президенської “Хонки”.

 Fotos: Jürgen Schrader, Kommentare: Jurij Kultschynski, Idee und Umsetzung: Bernhard Riedmann

На жаль, відбиті пальці чи крилця у янголяти – не єдиний випадок вандалізму на території Межигір`я. Не всім вдалося втримати себе в руках після побаченого. І, не зважаючи на охорону, люди продовжували нести на сувеніри усе, що можна було з резиденції винести. Врешті решт, і ті, хто охороняв її останні кілька тижнів також не стрималися. Через це вільний доступ українців до Межигір`я знову неможливий. Обіцяють, що це тимчасово.

 

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com