20
Січ
14:36
Слідом за вулицями перейменують і зупинки транспорту. Розміщені торік схеми уже неактуальні
1
1
Слідом за вулицями перейменують і зупинки транспорту. Розміщені торік схеми уже неактуальні

У 2015 році на зупинках громадського транспорту розмістили схеми руху трамваї, тролейбусів, автобусів та маршрутних таксі, а також інформаційні таблички з розкладом руху. Однак, після зміни наз вулиць Вінниці доведеться робити наново.

Як повідомляє прес-служба міської ради,  низка зупинок громадського транспорту змінять свою назву. Їх перейменують відповідно до тих вулиць, які наприкінці минулого року отримали нові назви в рамках виконання законодавства про декомунізацію. Наразі визначається перелік зупинок та здійснюється підготовча робота до внесення відповідних змін, пов’язаних із перейменуванням вулиць, у всій транспортній мережі.

Департамент енергетики, транспорту та зв’язку готує проект відповідного рішення виконавчого комітету. Після його затвердження  КП «Вінницька транспортна компанія» виконає відповідний комплекс робіт. Планується замінити написи на самих зупинках, вказати нові назви вулиць на всіх інформаційних щитах з розкладом руху, замінити схеми руху громадського транспорту, які розміщені на посадочних павільйонах.

Окрім цього, вже у лютому в трамваях, тролейбусах та автобусах на кожній зупинці лунатиме нове звукове оповіщення. Це, сподіваються, допоможе вінничанам швидше звикнути до змін назв вулиць та запам’ятати їх.

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com