Найбільш екологічно неблагополучні місця у світі
Швейцарське відділення "Зеленого хреста" і Блексмітовський інститут США підготували перелік із десяти найбільш екологічно небезпечних місць
    04.12.2013     17  0

1. Неконтрольовані каналізаційні та промислові скиди в річку Ріачуело, що протікає через столицю Аргентини місто Буенос-Айрес, стали причиною накопичення в її водах агресивних органічних сполук, зокрема, толуолу.
2. У список найбільш екологічно неблагополучних місць планети потрапив район Агбогблоші, що становить агломерацію столиці Гани, де розташоване одна з найбільших в світі звалищ.
3. Дії викрадачів нафти, які регулярно призводять до прориву магістралей нафтопроводів в дельті річки Нігер, також «записали» даний район в екологічний антирейтинг.4. Місто Кабве в Замбії потрапло у десятку найбільш екологічно неблагополучних місць планети через забруднення важкими металами. Тут у 1900-1990 роках йшла активний видобуток і переробка свинцю, цинку і ванадію.5. До списку потрапила також акваторія річки Чітарум в Індонезії. Тут зафіксовано зараження сполуками важких металів і пестицидами.6. Чорнобильська зона відчуження, де у 1986 році стався вибух на одному з енергоблоків АЕС, також потрапила в число найбільш екологічно неблагополучних місць планети.7. В окрузі Хазарібагх на півночі Бангладеш йде активний видобуток корисних копалин, тут же відбувається спалювання природного палива для потреб електроенергетики.8. Відомий своїми металургійними комбінатами Норильськ став одним з двох російських міст, що потрапили в екологічний «антирейтинг».9. Місто Дзержинськ Нижегородської області Росії став другим російським містом, що потрапило до списку найбільш екологічно несприятливих місць на планеті.10. Острів Калімантан в Індонезії потрапив в число найбільш екологічно несприятливих місць через зараження пестицидами і сполуками важких металів.


Головна » Інші новини » Інші новини
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:

    Інші матеріали
%