16
Лис
14:13
На вулиці Скалецького з’явилася нова тролейбусна зупинка
DSC_0604
DSC_0604
На вулиці Скалецького з’явилася нова тролейбусна зупинка
У рамках реконструкції вулиці Скалецького неподалік ринку «Урожай» облаштували нову тролейбусну зупинку. Тут нанесли відповідну розмітку, а до кінця року на ній та на всіх тролейбусних  зупинках з’являться інформаційні таблички з розкладом руху.
 
У вересні у Вінниці розпочалася реконструкція вулиці Скалецького. Загалом тут відновлено 11 000 м2 асфальтного покриття проїжджої частини, заасфальтовано заїзди до приватних будинків, що розташовані з одного боку вулиці. Між дорогою та приватними будинками робітники відновлюють доріжку, яка йде вздовж усієї вулиці і має ширину 3 метри.
А біля ринку «Урожай» вже зроблена нова тролейбусна зупинка. «До нас надходили звернення від вінничан щодо встановлення цієї зупинки. Справа в тому, що в одному напрямку руху тролейбуса біля ринку вздовж вулиці Скалецького була зупинка, а в іншому – вона розташовується трохи далі вже по вулиці Пирогова. Тому для зручності вінничан ми облаштували нову зупинку», – каже начальник відділу транспорту та зв’язку департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Сергій Бузниковатий.
На зупинці зроблена відповідна дорожня розмітка. Трохи пізніше тут з’явиться інформаційна табличка з розкладом руху. Загалом, до кінця цього року вздовж вулиці Скалецького на всіх зупинках тролейбуса будуть облаштовані інформаційні таблички з розкладом руху.
За інформацією прес-служби ВМР

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com