2
Гру
15:54
Для появи нового трамвайного маршруту уже проклали колії. Закінчити хочуть до Нового року
main3
main3
Для появи нового трамвайного маршруту уже проклали колії. Закінчити хочуть до Нового року

У Вінниці невдовзі планують завершити монтаж поворотної вставки трамвайної колії з вулиці Келецької на Пирогова, що має сполучити новим маршрутом мікрорайони Вишенька та Електромережі.

DSC_0512

На початку тижня працівники Вінницької транспортної компанії встановили останню секцію трамвайної колії, зімкнувши її з основними лініями. Щойно колії та контактна мережа будуть остаточно змонтовані, після тестування, можна буде говорити про появу у Вінниці ще одного трамвайного маршруту – Вишенька – Електромережа. Щоправда, про присвоєння номеру у транспортній компанії точно не повідомляють – це може бути як 7-й маршрут, так і 3-й, який нині використовується як резервний.

DSC_05123

DSC_05122

444444

Роботи по спорудженню повороту почалися у вересні. Проект загалом обійдеться у 9,9 мільйона гривень, з яких 9 мільйонів – гроші, що надішли з фонду регіонального розвитку, решта – міський бюджет. Усі роботи, кажуть у ВТК, планують завершити у грудні.

DSC_05125

 

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com