ТЕГИРух по Соборній заборонили на постійно. Тепер за новими ПДР
Автор: Urban Vinnytsia 06.09.2013     274  0

Рух авто по вулиці Соборній, окрім громадського транспорту, таксі та інших окремих категорій автовласників, знову закрито. Тепер згідно нових ПДР, адже досі з моменту введення нових Правил, знак "Рух заборонено" не мав сили, через що їхати по головній вулиці Вінниці могли усі, а даівці при цьому могли тільки кусати лікті, втрачаючи такі стабільні колись штрафи.
Однак, тепер все стало на вої місця - проїзд Соборною знову обмежено і, на жаль, тепер це впродовж усіх 24 годин - таблички, згідно яких рух вулицею відкривався з 20:00 до 7:00, зняли ще взимку і повертати назад не збираються.Ось, що пояснює вінницька ДАІ щодо встановлення нових знаків про заборону на Соборній:

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 року № 111 внесено зміни до Правил дорожнього руху України, які вступили в дії 15.04.2013 року.

Відповідно до нових ПДР, змінено правила застосування деяких дорожних знаків.
 Дорожній знак 3.1 «Рух заборонено»      - забороняє рух усіх транспортних засобів.
Забороняє рух усіх транспортних засобів у випадках, коли:
-    початок пішохідної зони позначено знаком 5.33   «Пішохідна зона»;
-    дорога та (або) вулиця перебуває в аварійному стані і непридатна для руху транспортних засобів; у такому випадку обов’язково додатково встановлюється знак 3.43   «Небезпека».

Транспортний засіб — пристрій, призначений для перевезення людей і (або) вантажу, а також встановленого на ньому спеціального обладнання чи механізмів.
    
З метою впорядкування дорожнього руху та забезпечення безпечного руху велосипедистів, координаційною радою з питань безпеки дорожнього руху при Вінницькій міській раді (Протокол засідання № 81 від 29.08.2013 року) прийнято рішення про заміну дорожнього знаку 3.1 «Рух заборонено» на дорожній знак 3.2 «Рух механічних транспортних засобів заборонено» по вул. Соборній, м. Вінниці.

 Дорожній знак 3.2 «Рух механічних транспортних засобів заборонено»
забороняє рух механічних транспортних засобів.
    Механічний транспортний засіб — транспортний засіб, що приводиться в рух з допомогою двигуна. Цей термін поширюється на трактори, самохідні машини і механізми (крім транспортних засобів, робочий об'єм двигуна яких не перевищує 50 куб. см), а також тролейбуси та транспортні засоби з електродвигуном потужністю понад 3 кВт.
Не поширюється дія знака:
-    на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами;
-    на водіїв-інвалідів, що керують мотоколяскою або автомобілем, позначеними розпізнавальним знаком «Інвалід»;
-    на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні. У таких випадках транспортні засоби повинні в’їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому перехресті до місця призначення.

Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть,— до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.


Головна » Інфраструктура » Дорожня інфраструктура
Рейтинг0.00

НАПИШІТЬ КОМЕНТАР

Ім`я *:
Email:
Код *:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

НОВИНИ МІСТА

%