ТЕГИ


Попереднім варіантом для півострову був аквапарк
На Бригантині можуть збудувати мікрорайон
Автор: 25.03.2014     188  0

 Схоже, півострову Бригантина залишились лічені роки залишатись парком. Звісно, парком цю територію можна назвати лише умовно, але вже відомо, що такою Бригантичні не бути. Ще з середини 2000-х час від часу з`являлась інформація про спорудження на території цієї зеленої зони на березі Південного Бугу аквапарку із візуалізацією можливої забудови. Зокрема, розроблені московським архітектором з вінницьким корінням Олександром Асадовим. Врешті, були й цілком коретні повідомлення про російського інвестора, який придбав ділянку і збирався побудувати небачений на берегах Бугу аквапарк із торгівельною зоною. Початок будівництва мав відбутись ще років п`ять тому, потім переносився. Востаннє називався 2014 рік.

 

"Зараз розробляється тільки концепція освоєння території , на якій розташовані церква і водонапірна станція. Коли від розробок ТОВ " Бригантина -В" перейде до робіт на місцевості ніхто не знає. На проектування такого об'єкта потрібно не менше двох років. У будь якому разі, цим займуться кілька організацій. Причина - в багатофункціональності запланованого центру сімейного дозвілля і необхідності реконструкції рекреаційної 6 - гектарної зони." - Архітектор Олександр Рекута для "Вінницьких РЕАЛій"

 

 

 

А віднедавна у можливої забудови з`явилась інша версія. Хмельницька дизайнерська студія розробила концепт житлового кварталу на території півострова, де окрім житла обіцяють і рекреаційну зону. Зрозуміло, що на картинці все виглядає надто казково, та все ж можливо. Звісно ж, з приставкою "еліт". Але у будь якому разі, поки що на Бригантині будівельної техніки не помічено.

 


Головна » Будівництво та архітектура » Проекти
Рейтинг0.00

НАПИШІТЬ КОМЕНТАР

Ім`я *:
Email:
Код *:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

НОВИНИ МІСТА

%