ТЕГИ


Автобуси та тролейбуси марки «Богдан» мають поповнити парк громадського транспорту Вінниці. Про це повідомляє «Волинський інформаційний портал», посилаючись на джерело у підприємстві. 
Волинські ЗМІ: Вінниця придбає тролейбуси "Богдан"
Автор: 21.12.2013     234  0

 «ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс» взяло участь у відкритих торгах щодо закупівлі автотранспортних засобів, які оголосила Вінницька міська рада, і стало переможцем. Про це повідомив керівник прес-центру Ярослав Андрушко», - пише vip.volyn.ua/

 Нагадаємо, Вінницька міська рада оголосила тендер на придбання 40 тролейбусів і 30 автобусів, сумарна вартість яких становить 113 мільйонів гривень. Транспорт Вінниця купувати у кредит за рахунок державного бонку під гарантії Уряду. Проект передбачає фінансування за рахунок міського та державного бюджетів у співвідношення 50 на 50.  Як зазначає «Волинський інформаційний портал», нові тролейбуси та автобуси Вінниця почне отримувати уже в першому півріччі 2014 року. 

 У цьому році «Богдан» спільно з польськими партнерами, компанією URSUS S.A., також здобув перемогу в тендері на поставку 38 тролейбусів для міста Люблін (Республіка Польща) і вже відправив першу партію продукції.

 Окрім «Богдану», участь у тендері брали білоруси з Мінського автомобільного заводу та львівський ЛАЗ. 


  На сьогодні парк тролейбусного депо Вінниці складається переважно із ЗіУ, які відпрацювали уже понад 20 років. Частина з них пройшла капітально-відновлювальний ремонт та модернізацію. Суттєво менше у депо представлені тролейбуси ЮМЗ та ЛАЗ. Муніципальний автобусний парк використовує на маршрутах автобуси марки ЛАЗ та «Богдан».Головна » Інфраструктура » Громадський транспорт

КОМЕНТАРІ


Ім`я *:
Email:
Код *:

ФОТОФАКТ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

UkrNET - поисково-информационный ресурс
%