ТЕГИ


Проіснувавши трохи більше півроку, авіасполучення між Вінницею та столицею РФ було закрито
Вінницю позбавили єдиного авіарейсу
Автор: 24.01.2014     106  1

 Ось і все, налітались. Авіарейсу «Вінниця – Москва» більше немає. Проіснувавши трохи більше півроку, сполучення було закрито. На офіційному сайті авіакомпанії YanAir продаж квитків за даним маршрутом не здійснюється. У самій авіакомпанії пояснюють, що рейс з Гавришівки на Домодєдово припинено.

 Регулярне повітряне сполучення між Вінницею та столицею Російської Федерації було налагоджено минулого року. Спочатку за перевезення узялась компанія «Мотор-Січ», яку згодом 25 жовтня змінила YanAir. Рейси виконувались 37-місним літаком «Saab-320»тричі на тиждень і, за словами директора аеропорту Ярослава Мазурця, мали попит.

 Більше того, й вартість квитків перед Новим роком було знижено до 703 гривень. Також, під час прес-конференції восени керівники авіакомпанії запевняли, що мають амбітні плани стосовно Вінниці. На кінець року планувалось регулярне сполучення із Тель-Авівом, однак польотів так і не відбулось і можливість таких рейсів перенесли на березень-квітень 2014 року. Про рейси на Варшаву можна і не згадувати. 

 Не так давно аеропорт перейшов з обласної у міську комунальну власність. Це, очевидно, потягнуло за собою і нову кадрову політику. Принаймні, не стало відділу менеджменту аеропорту, що створювався при облдержадміністрації. Щоправда, навряд чи факт появи нового власника міг вплинути на рішення авіакомпанії припинити рейс. Щож, почекаємо весни усе ж, є така впевненість, міськрада не для того приймала аеропорт, щоб він простоював. 


Головна » Інфраструктура » Аеропорт

КОМЕНТАРІ


 
Raggie   (03.02.2014 22:51)
Гройсман что нибудь подсуетит, иначе зачем он тогда аеропорт брал?

Ім`я *:
Email:
Код *:

ФОТОФАКТ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

UkrNET - поисково-информационный ресурс
%