ТЕГИ


Вінницький аеропорт знову дає привід про нього згадати. Тільки якщо впродовж року згадували виключно у позитивному значенні, то тепер так, на жаль, не скажеш.
У Тель-Авів полетіли мильні бульбашки
Автор: 26.12.2013     110  0

 Після відкриття рейсу з Вінниці до Москви, інформація про аеропорт йшла тільки по висхідній. Стабілізували один рейс, літаки до Росії почали відправлятись тричі на тиждень. Паралельно почали лунати оптимістичні заяви, про відкриття ізраїльського та польського напрямків. Більше того, рейсу «Вінниця – Тель-Авів» уже зробили промоцію, по місту розвісили рекламу про відкриття рейсу, де розписали і дату, і вартість квитків. Перший літак з Гавришівки до Тель-Авіву спочатку мав відправитись 22 грудня, але згодом перенесли на 29-те. І ось, до події залишаються лічені дні, продавались квитки, а інформації жодної. Що одразу підозріло, адже на відльоти до тієї ж Москви зазивали пресу мало не щотижня. 

 А виявилось, що ніякого рейсу до Ізраїлю немає і не факт, що буде. Директор переданого нещодавно у комунальну власність Вінниці аеропорту повідомляє, що «через ізраїльських туроператорів, які відмовились від співпраці, відкриття рейсу доводиться відкласти до весни. Крім того, квитків було продано дуже мало». При цьому, на момент написання даного опусу сайт аеропорту досі повідомляє… про рейс на 29 грудня 2013 року. А також розклад, в якому зазначено дні відльотів та прильотів – середа та неділя. Мало що, виявляється, що інший не менш бажаний рейс - до Варшави очікується… 1 грудня. Неймовірно! Зрозуміло, що головна проблема аеропорту, який, так хочеться вірити, нарешті почав курс на відродження, не в оперативності його сайту. Але напрошується питання: сайт, як один із важливих моментів маркетингу і створено його було, напевно, для зручності пасажирів, для приваблення тих самих потенційних клієнтів. Тож можна припустити через призму сайту, що відношення до своїх клієнтів там є не найкращим. Можна ж? І чи захочеться тепер знову отримувати інформацію онлайн і знову вірити, адже хто доведе, що про нас справді турбуються?

 Що могло стати істинною причиною такого раптового переносу рейсу до Ізраїлю? На тематичному сайті aerovokzal.net припускають, що на таке рішення могла вплинути пізня дата початку бронювання на рейс. «Також, на перенесення рейсу могли вплинути питання авіаційної безпеки, яким влада Ізраїлю приділяють першорядне значення. Мається на увазі необхідність присутності при реєстрації та посадці пасажирів у літак представників служби безпеки Ізраїлю», - пише Аеровокзал. 

 Тим часом, стає відомо, що авіакомпанія YanAir, яка обслуговує рейс Вінниця – Москва і має флот з двох літаків Saab-340 і одного Airbus A320 налагоджує роботу з київськими аеропортами. Зокрема, йдеться про започаткування регулярного сполучення між столичним аеропортом «Жуляни» та Симферополем. А разом із тим, на офіційному сайті Міністерства інфраструктури з’являється інформація, що авіакомпанія YanAir отримала право на виконання регулярного рейсу… Тель-Авів – Київ. А далі – тільки домисли…


Головна » Інфраструктура » Аеропорт

КОМЕНТАРІ


Ім`я *:
Email:
Код *:

ФОТОФАКТ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

UkrNET - поисково-информационный ресурс
%