Інфраструктура » Благоустрій


16
липня
Уже є конструкції освітлення, лавочки і багато-багато бруківки. А Шевченко - "підріс"
09
липня
Планується заміна бруківки, нове озеленення, світильники, а також реконструкція лавочок, підпірної стінки біля 17 школи та паркану
28
грудня
Найперше проведуть ремонт ділянки від Хмельницького шосе до вулиці Порика. Депутати міськради 27 грудня знову внесли проект у перелік об’єктів можливої реконструкції
16
жовтня
Найстарший і, напевне, найпам`ятніший для різних поколінь фонтан у Вінниці отримав нове життя. Після реконструкції фонтан отримав більше струй і нову різнокольорову підсвітку. 16 жовтня провели тестові пуски.
09
жовтня
Проспекту Коцюбинського, одній з головних магістралей Вінниці, дещо додадуть лоску. Небагато, та все ж хаотичну і місцями депресивну вулицю новинки дещо покращать.
25
вересня
Департамент архітектури та містобудування у своїй сторінці в мережі "вКонтакте" пояснив появу у Вінниці нових зупинок громадського транспорту, що встановили на Театральній площі та на проспекті Коцюбинського:
15
вересня
У Вінниці почали встановлювати нові сучасні зупинки громадського транспорту зі скляними стінками і стильним лаконічним дизайном в цілому. Перші дві встановили на площі Театральній: одна на трамвайній зупинці, друга - на тролейбусній біля театру.
12
серпня
Шість років знадобилося "Вінницькому універмагу" для того, щоб 11 серпня 2013 наробити фотоістерику у всіх вінницьких групах в соцмережах і додати жителям Вінниці ще один ракурс для своїх аватарок. Площу з фонтанами нарешті відкрили для людей!
1-8

ОСТАННІ НОВИНИ

ТЕГИ


%