16
Бер
23:10
З Вінниці до Ізраїлю літатимуть частіше
З Вінниці до Ізраїлю літатимуть частіше

Авіакомпанія МАУ збільшить кількість регулярних рейсів з Вінниці у Тель-Авів до двох разів на тиждень. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

Регулярні рейси МАУ з Вінниці до Тель-Авіва від 27 березня виконуватимуться по понеділках та четвергах на літаках “Боїнг 737” та “Ембрайєр 190”.

Окрім того, як і планувалось, з 30 квітня поновляться регулярні рейси до Варшави. З Вінниці польоти здійснюватимуться двічі на тиждень – по понеділках та п’ятницях.

“Влітку 2016-го мандрівники з Центральної України активно користувалися прямими рейсами МАУ з Вінниці. Середнє завантаження за двома маршрутами досягло 80%. Для регіональної програми польотів це дуже хороший показник. Тому ми вирішили завести рейси Вінниця – Варшава та збільшити частоту польотів Вінниця – Тель-Авів у розкладі Літо 2017”, – повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Ціна квитка економічного класу в обидві сторони з урахуванням всіх зборів та податків складає: з Вінниці до Варшави від 2948 гривень, до Тель-Авіва – від 4840 гривень. Ціни можуть змінюватися залежно від коливань курсу гривні до долару США.

Окрім регулярних рейсів до Польщі та Ізраїлю, у вінницькому аеропорті розраховують на чартерні програми. Зокрема, до Туреччини. Комісія Державної авіаційної служби надала дозвіл на використання повітряних ліній двом авіакомпаніям, які планують здійснювати польоти з Вінниці. Так, “Роза вітрів” отримала дозвіл на рейси “Вінниця – Анталія” (чотири рази на тиждень). За цим же напрямком дозволили тричі на тиждень літати компанії “Браво”, яка, крім того, має право на здійснення рейсів “Вінниця – Даламан” (Туреччина).

Щоправда, як уточнюють в адімінстрації аеропорту “Вінниця”, виконання “курортних” чартерних рейсів залежатиме від попиту та зацікавленості туроператорів працювати за цим напрямком.

 

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: [email protected]