query_vars['feed']=='news.yandex.ru') { /*выводим за последние 7 дней*/ function filter_where($where = '') { $today_date = get_the_date('Y-m-d'); //posts between publish date of wrap-up and 7 days prior $where .= " AND post_date >= '" . date('Y-m-d', strtotime('-7 days')) . "' AND post_date <= '" . date('Y-m-d', strtotime('+1 days')) . "'"; return $where; } add_filter('posts_where', 'filter_where'); load_template( NEWS_YANDEX_RU_PATH.'/template.php'); //exit; } } } function category($categoryId=false){ $full=false; $ret=''; if($ret!='') { $full=$ret; } if(!$categoryId) { $ret='
'.$ret.'
'; } return $ret; } function init() { $this->cfg=get_option('news_yandex_ru'); if(is_admin() && !empty($_POST['news_yandex_ru_update'])) { if(!empty($_POST['news_yandex_ru_category'])) { $this->cfg['category'] = $_POST['news_yandex_ru_category']; } else { $this->cfg['category']=array(); } if(!empty($_POST['news_yandex_ru'])) { if(!empty($_POST['news_yandex_ru']['url']) && trim($_POST['news_yandex_ru']['url'])!=$this->cfg['url']) { $this->cfg['url']=trim($_POST['news_yandex_ru']['url']); } elseif(empty($_POST['news_yandex_ru']['url'])) { $this->cfg['url']=''; } if(!empty($_POST['news_yandex_ru']['alt']) && trim($_POST['news_yandex_ru']['alt'])!=$this->cfg['alt']) { $this->cfg['alt']=trim($_POST['news_yandex_ru']['alt']); } elseif(empty($_POST['news_yandex_ru']['alt'])) { $this->cfg['alt']=''; } if(!empty($_POST['news_yandex_ru']['link']) && trim($_POST['news_yandex_ru']['link'])!=$this->cfg['link']) { $this->cfg['link']=trim($_POST['news_yandex_ru']['link']); } elseif(empty($_POST['news_yandex_ru']['link'])) { $this->cfg['link']=''; } if(!empty($_POST['news_yandex_ru']['count']) && trim($_POST['news_yandex_ru']['count'])!=$this->cfg['count']) { $this->cfg['count']=trim($_POST['news_yandex_ru']['count']); } elseif(empty($_POST['news_yandex_ru']['count'])) { $this->cfg['count']=0; } } update_option( 'news_yandex_ru', $this->cfg); $this->cfg=get_option('news_yandex_ru'); } } function activate() { $cfg=array( 'url'=>'', 'alt'=>get_bloginfo('name'), 'link'=>get_bloginfo('url'), 'category'=>array() ); add_option( 'news_yandex_ru', $cfg); } function deactivate() { delete_option('news_yandex_ru'); } function menu() { add_options_page('Параметры news.yandex.ru WordPress RSS2.0', 'news.yandex.ru', 10, __FILE__, array(&$this,'config')); } function config() { include "config.php"; } } $news_yandex_ru = new news_yandex_ru(); ?> З Вінниці до Ізраїлю літатимуть частіше | Urban
16
Бер
23:10
З Вінниці до Ізраїлю літатимуть частіше
Без категорії
1669
З Вінниці до Ізраїлю літатимуть частіше

Авіакомпанія МАУ збільшить кількість регулярних рейсів з Вінниці у Тель-Авів до двох разів на тиждень. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

Регулярні рейси МАУ з Вінниці до Тель-Авіва від 27 березня виконуватимуться по понеділках та четвергах на літаках “Боїнг 737” та “Ембрайєр 190”.

Окрім того, як і планувалось, з 30 квітня поновляться регулярні рейси до Варшави. З Вінниці польоти здійснюватимуться двічі на тиждень – по понеділках та п’ятницях.

“Влітку 2016-го мандрівники з Центральної України активно користувалися прямими рейсами МАУ з Вінниці. Середнє завантаження за двома маршрутами досягло 80%. Для регіональної програми польотів це дуже хороший показник. Тому ми вирішили завести рейси Вінниця – Варшава та збільшити частоту польотів Вінниця – Тель-Авів у розкладі Літо 2017”, – повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Ціна квитка економічного класу в обидві сторони з урахуванням всіх зборів та податків складає: з Вінниці до Варшави від 2948 гривень, до Тель-Авіва – від 4840 гривень. Ціни можуть змінюватися залежно від коливань курсу гривні до долару США.

Окрім регулярних рейсів до Польщі та Ізраїлю, у вінницькому аеропорті розраховують на чартерні програми. Зокрема, до Туреччини. Комісія Державної авіаційної служби надала дозвіл на використання повітряних ліній двом авіакомпаніям, які планують здійснювати польоти з Вінниці. Так, “Роза вітрів” отримала дозвіл на рейси “Вінниця – Анталія” (чотири рази на тиждень). За цим же напрямком дозволили тричі на тиждень літати компанії “Браво”, яка, крім того, має право на здійснення рейсів “Вінниця – Даламан” (Туреччина).

Щоправда, як уточнюють в адімінстрації аеропорту “Вінниця”, виконання “курортних” чартерних рейсів залежатиме від попиту та зацікавленості туроператорів працювати за цим напрямком.

 

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com