7
Гру
16:15
У Центральному парку встановили новий туалет, в який можна ходити “без протигазу”
20151202_205452
20151202_205452
У Центральному парку встановили новий туалет, в який можна ходити “без протигазу”
У Вінниці завершилися роботи по встановленню нового модульного туалету біля планетарію, що в Центральному парку. Він має металеву конструкцію з антикорозійним покриттям, стіни – утеплені. У вбиральні є зручності для людей з обмеженими фізичними можливостями, а також – пеленальний столик. На сьогодні тривають роботи по виготовленні ще одного нового модульного туалету, який буде встановлено біля літнього театру.
«У Центральному парку було вирішено встановити два нові сучасні туалети: біля планетарію та літнього театру. Наразі вже завершено облаштування модульного туалету біля планетарію. До вбиральні проведено комунікації: водовідведення, водопостачання та електропостачання. Сама конструкція туалету металева, каркас має антикорозійне покриття, тому не псуватиметься від опадів. У холодну пору року тут не буде холодно, адже стіни утеплені. Вбиральня розділена на чоловічу та жіночу. Тут є зручності для людей з обмеженими можливостями та пеленальний столик», – каже начальник відділу технічного нагляду департаменту комунального господарства та благоустрою Святослав Штомпка.
20151202_205452
20151202_204749 20151202_205145
Для контрасту, нагадаємо, як виглядав старий туалет біля планетарію:
Щодо вбиральні біля літнього театру, то тут вже проведено всі необхідні комунікації, наразі тривають роботи по його виготовленню.

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com