2
Бер
14:15
“Транспортні” плани на 2016 рік: новий автобусний маршрут, реконструкція площі Гагаріна та модернізація трамваїв
“Транспортні” плани на 2016 рік: новий автобусний маршрут, реконструкція площі Гагаріна та модернізація трамваїв

У Вінниці планують відкрити новий автобусний маршрут – з Меморіалу визволення до Барського шосе. Про це розповів міський голова Сергій Моргунов, повідомляє Vinnytsia PressPoint. За словами мера, саме розвиток автобусної мережі для Вінниці найбільш актуальний, тому місто потребує збільшення автобусного парку. На сьогодні є 59 муніципальних автобусів, цьогоріч планують придбати ще 4, однак, середньої місткості.

Щодо інших перспектив на 2016 рік, міський голова підтвердив плани щодо модернізації ще трьох трамваїв на базі старих чеських вагонів. Окрім того, у Вінниці на базі трамвайного депо узялися за модернізацію трамваю Т-3 для Києва. Щоправда, без сучасного дизайну.

Машстабним проектом може стати реконструкція площі Гагаріна, що передбачатиме заміну колій, ремонт зливової каналізації та підвищення проїжджої частини на 40 сантиметрів. Утім, реконструкція стане можлива тільки за умови отримання грошей з Фонду регіонального розвитку, а це – 20 мільйонів гривень. Ще 4 мільйони докладуть з міського бюджету.

 

 

 

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com