27
Кві
16:43
“Стресову” дорогу до лікарні ім.Ющенка розширять та відремонтують
“Стресову” дорогу до лікарні ім.Ющенка розширять та відремонтують

Вінничани, кому доводилось на автомобілі проїжджати до лікарні імені Ющенка дорогою по вулиці Юківка знають її як одну з «найстресовіших» у Вінниці. Окрім численних вибоїн на дорожньому полотні, сама проїжджа частина останніми роками стала настільки вузькою, що два автомобілі нею ледве розминаються, а найчастіше, комусь доводиться поступатись і виїжджати на розбите узбіччя. При тому, що трафік на вуличці досить великий, особливо зранку.

DSC_0376

27 квітня на вулиці з’явилась довогочікувана дорожня техніка. Наразі грейдером вирівнюють узбіччя та підсипають щебенем ями.

Vinnitsa-Yandex(seamless)

DSC_0378

DSC_0374

DSC_0372

Як розповів Міському журналу Вінниці заступник начальника департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Павлінчук, на ділянці вулиці від перехрестя із Зодчих до лікарні запланували розширення проїжджої частини, а також проведуть ямковий ремонт полотна.

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com