27
Кві
16:43
“Стресову” дорогу до лікарні ім.Ющенка розширять та відремонтують
DSC_0372
DSC_0372
“Стресову” дорогу до лікарні ім.Ющенка розширять та відремонтують

Вінничани, кому доводилось на автомобілі проїжджати до лікарні імені Ющенка дорогою по вулиці Юківка знають її як одну з «найстресовіших» у Вінниці. Окрім численних вибоїн на дорожньому полотні, сама проїжджа частина останніми роками стала настільки вузькою, що два автомобілі нею ледве розминаються, а найчастіше, комусь доводиться поступатись і виїжджати на розбите узбіччя. При тому, що трафік на вуличці досить великий, особливо зранку.

DSC_0376

27 квітня на вулиці з’явилась довогочікувана дорожня техніка. Наразі грейдером вирівнюють узбіччя та підсипають щебенем ями.

Vinnitsa-Yandex(seamless)

DSC_0378

DSC_0374

DSC_0372

Як розповів Міському журналу Вінниці заступник начальника департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Павлінчук, на ділянці вулиці від перехрестя із Зодчих до лікарні запланували розширення проїжджої частини, а також проведуть ямковий ремонт полотна.

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com