3
Лют
15:20
Розвивати транспортну систему будуть через додаток на смартфонах вінничан
Розвивати транспортну систему будуть через додаток на смартфонах вінничан

Вінничани зможуть долучитися до розробки нового плану розвитку транспортної системи міста. Це пропонують зробити за допомогою мобільного додатку Modalyzer, через який розробники будуть аналізувати найзатребуваніші маршрути вінничан, а відтак, формувати оптимальні напрямки розвитку як мережі громадського транспорту, так і пішохідної та велосипедної інфраструктури.

Встановивши додаток, користувач може відстежувати свої щоденні пересування і тим самим допомогти формувати майбутню систему мобільності Вінниці. Про це розповів голова ГО «Вінниця мобільна» Олег Крупський. Всі дані передаються на сервер по захищеним протоколам, а також вся активність користувача залишається захищеною від сторонніх очей. Коли смартфон підключено до мережі Інтернет, зібрані дані передаються власноруч волонтером з мобільного додатку на сервер Мodalyzer.

Проект, що окрім Вінниці, застосують також у Полтаві, Чернівцях та Житомирі, стартував 1 лютого. «Покажіть, як Ви пересуваєтесь сьогодні, щоб вже завтра Ви могли комфортно рухатись містом відповідно до своїх потреб», запевняють розробники Modalyzer.

Дослідження пересувань населення проводяться в багатьох розвинених містах світу (зокрема, в Берліні, Мюнхені, Лондоні, Нью-Йорку) та мають вагомий вплив на формування сталої транспортної системи з урахуванням потреб всіх мешканців.

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com