25
Кві
16:39
Проти будівництва храму у парку “Хімік” збирають підписи і вимагають повторних громадських слухань
Проти будівництва храму у парку “Хімік” збирають підписи і вимагають повторних громадських слухань

Вінницькі активісти, противники будь-якого будівництва на території парку, намагаються показати іншу картину ставлення вінничан до спорудження храму у «Хіміку». Нагадаємо, на громадських слуханнях більшістю голосів ухвалили майбутнє будівництво церкви, утім чимало мешканців Вінниці таке рішення обурило. Активісти наголошують – парк (а на Замості парків і так небагато) має бути виключно рекреаційною зоною, без храмів і поза будь-яких релігійних уподобань. Тому вимагають повторних громадських слухань. При цьому наголошують – вони проти будівництва саме у парку, А НЕ спорудження церкви Київського патріархату взагалі.

Відтак, противники будівництва парку можуть залишити свій підпис, тим самим проявивши власну позицію. Бланк, заповнивши, потім можна передати членам ініціативної групи  (Любов Колосова, тел. 098 996 4816 та Сергій Попович, тел. 097 2377349). Збір підписів триватиме до 3 травня. Враховується виключно вінницька прописка.

А поки що «Хімік» виглядає так:

За одним із запропонованих варіантів церкву хочуть будувати поруч входу в парк. Задля цього потрібно зрізати близько 16 дерев.

Проект будівництва церкви у парку. За іншим варіантом, що виник уже в ході громадських слухань, храм можуть побудувати з іншого боку – позаду адміністративної будівлі (колишній БК Хімік).

 

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com