18
Лют
09:20
Небезпечне перехрестя вулиць Київської та Зулінського впорядкують. Загалом на реконструкцію 5 перехресть
Небезпечне перехрестя вулиць Київської та Зулінського впорядкують. Загалом на реконструкцію 5 перехресть

Проїзд небезпечним перехрестям вулиць Київської та Зулінського (колишня Тарногродського) обіцяють зробити комфортнішим. Після багаторічних звернень водіїв до міської влади, у планах на цей рік нарешті передбачили його реконструкцію. Однак, замість очікуваного світлофорного регулювання, проблему проїзду вирішать іншим чином – влаштувати радіусне коло.

Зулинського

Один з варіантів реконструкції перехрестя вулиць Київської та Зулінського.

перехрестя

53273817

Це перехрестя стане одним з п’яти, що збираються реконструювати у 2016 році. Так, по Немирівському шосе в районі поворотів на ТОВ «Барлінекінвест», старий аеропорт та на Вінницькі хутори планується облаштувати острівці безпеки та світлофорний об’єкт. Там також заплановане встановлення системи відеоспостереження та облаштування мережі вуличного освітлення.​

Немирівське

На перетині вулиць В.Чорновола та Громова планується розширення дорожнього полотна з обох боків. По одній стороні (непарній) буде облаштовано кишеню для зупинки громадського транспорту. У зв’язку з частими аварійними ситуаціями за участю пішоходів на перехресті планується встановити турнікетне огородження. Нагадаємо, торік на цій ділянці влаштували світлофорне регулювання.

Заплановано розширити і одну смугу для руху автотранспорту по вул. Замостянській (50-річчя Перемоги) вздовж РАГСу до просп. Коцюбинського. Також на цій території буде облаштовано зупинку громадського транспорту тактильною плиткою, оновлено освітлення, встановлено світлофор та турнікетне огородження.

Замостянська

Змінить свій вигляд територія перед входом до музею-садиби М.Пирогова. Там планується впорядкувати перехрестя, облаштувати паркувальні місця та тротуари, побудувати острівці безпеки для пішоходів, відновити газон тощо.

Пирогова

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com