30
Лис
15:58
Навіщо на Соборній вирізали липову алею?
Навіщо на Соборній вирізали липову алею?

У Вінниці 30 листопада зрізали липову алею уздовж 2-ї школи, що на Соборній. «Під ніж» потрапило вісім дерев. Замість них одразу ж почали висаджувати молоді липи.

22

У КП «Вінницязеленбуд» пояснили urban.vn.ua, що старі липи необхідно було зрізати, оскільки дерева були старі, хворі і виглядали неестетично.

– Замість восьми зрізаних, яким уже прийшов строк, ми висаджуємо тринадцять молодих лип. Робимо це за новими стандартами – саджаємо уже дорослі дерева, – пояснює директор КП «Віницязеленбуд» Ігор Любовський.

33

Молодим липам близько 12 років. Поки що вони виглядають невеликими, однак, запевняють у «Зеленбуді», за два-три роки вони уже створюватимуть достатній затінок у спеку.

44

55

Напевно, усі вінничани помітили, що останніми роками Вінниця, а зокрема головна її вулиця, втратила чимало дерев. Якщо порівняти нинішній стан із фото двадцятирічної давнини, озеленення, очевидно, відбулось не у кращий бік.

Працівники зеленого господарства міста пояснюють це хворобами дерев.

– У свій час після розширення проїжджої частини, дерева опинились впритул до дороги. Корінню нікуди було розростатись, дерева почали хворіти і помирати. Такі доводиться зрізати, але висаджуємо нові тільки там, де умови дозволяють їм рости здоровими, – каже директор «Вінницязеленбуд».

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com